درباره ما

فروشگاه اینترنتی زمرد کالا با امکان خرید حضوری و دیدن دستگاههای مشابه انتخاب شده شما راه اندازی گردیده است

این مجموعه با سابقه 18 ساله خود در زمینه واردات کلیه تجهیزات زمین شناسی ,تجهیزات آزمایشگاهی,ابزار دقیق در زمینه های مختلف آموزشی و صنعتی اقدام به واردات کالاهای اساسی اقدام نموده است .
در زمرد کالا تمامی محصولات مشاهده شده دارای گارانتی بدون قید و شرط 2 ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله که نشان از کیفیت بالای تمام محصولات وارداتی این مجموعه میباشد خبر میدهد .
تمامی سفارشات به روز میباشد در تهران تضمین دریافت کالا در کمتر از 1ساعت به وسیله پیک موتوری و خرید در تمامی شهرستانها تحویل کالا 1روزه میباشد .
در زمرد کالا شما میتوانید به صورت انلاین با فروشنده تماس برقرار کرده و از مشاورین این مجموعه در خصوص کالای دریافتی اطلاعات دریافت کنید .
زمرد کالا با واردات مستقیم 160 قلم از کالاهای خود بدون واسطه با خریداران در ارتباط میباشد و تمام مسئولیت کالا به عهده این مجموعه میباشد.
باعث افتخار ماست که بیشتر مشتریان زمرد کالا از محل معرفی مشتریان قبلی به دست می آید و این مجموعه تا کنون نیازی به تبلیغات سنگین احساس نکرده است.

زمردکالا خود را نه یک مجموعه تجاری و صرفا غیر انتفاعی فروش , که بیشتر یک مرکز علمی و تحقیقاتی و صاحب تکنولوژی در زمینه آموزش کالای وارداتی میداند.
لازم به ذکر است تمام محصولات الکترونیکی وارداتی زمرد کالا دارای استاندارد IP65 ( مقاوم در برابر گرد و خاک ) میباشد.
زمرد کالا تضمین کننده بالاترین کیفیت و نرخ ارزان کالا در ایران میباشد.

 

.لازم به ذکر است شما عزیزان میتوانید به صورت حضوری اقدام به خرید از این مجموعه نمائید.

 

X
قالب ووکامرس